Skip to main content

ASP.NET Webinerleri: Membership, Role, Profile

Uzun bir aradan sonra yeniden webinerlerle karşınızdayım.

Önümüzdeki hafta içerisinde ASP.NET Membership, Role ve Profile konularında gerçekleştireceğim webinerlere bu konularla ilgilenen herkesi bekliyorum. Biliyorsunuz seminer webden olunca, kontenjan, ulaşım vb. problemlerimiz olmuyor, evden, okuldan veya işyerinden, kısacası internete bağlanabileceğiniz herhangi bir yerden bu etkinliklere katılabilirsiniz. Bir nedirtv?com ve INETA Türkiye etkinliği olan bu webinerlerle ilgili tüm detayları aşağıdan bulabilirsiniz.

Konu: ASP.NET Membership
İçerik: Membership API ile gelen kontroller, özel tipler, SQL Server'daki nesneler, konfigürasyon ayarları, Custom MembershipProvider yazımı gibi konuları inceleyeceğiz.
Zaman: 1 Aralık 2008 Pazartesi
Saat: 15:00 – 16:00
Katılım için adres: https://www.livemeeting.com/cc/usergroups/join?id=WQB485&role=attend

Konu: ASP.NET Role ve Profile
İçerik: Role ve Profile API ile gelen nesneler ve özel tiplerin kullanımı, programatik olarak yapılabilecek işlemler, rol tabanlı güvenlik işlemleri ve Web Site Administrator Tool'un kullanımını inceleyeceğiz.
Zaman: 5 Aralık 2008 Cuma
Saat: 15:00 – 16:00
Katılım için adres: https://www.livemeeting.com/cc/usergroups/join?id=B6Q6JZ&role=attend

Webinerlerin sonunda sizlerden bu konularla ilgili gelen soruları da cevaplandıyor olacağım. Görüşmek dileğiyle…

ASP.NET Webinerleri: Membership, Role, Profile” hakkında 3 yorum

  1. slm hocam,

    "ASP.NET Membership" ile ilgili vermiş olduğunuz webiner’a ait çalışmayı "www.nedirtv.com"de izledim. Gerçekten faydalanmak için çok güzel bir kaynak olmuş ancak aynı sayfada "ASP.NET Role and Profile" webiner’ına ait videocast’i göremedim. "ASP.NET Role and Profile"ına ait çalışmaya nasıl ulaşabilir ve dinleyebilirim.

    çalışmanız iin gerçekten tekrar teiekkür edrim….

  2. Öncelikle teşekkür ederim görüşleriniz için. Maalesef Role ve Profile webinerini yayınlayamadım. Video dosyalarında problem var çünkü. Umarım ilerleyen zamanlarda benzer bir aktiviteyi tekrar yapar ve onun webinerini nedirtv’de yayınlayabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir