Skip to main content

Microsoft MVP Ödülü

mvp_logoSon bir yıl içerisinde yaptığım çalışmalardan dolayı Microsoft tarafından ASP/ASP.NET kategorisinde En Değerli Profesyonel(MVP) ödülüne layık görüldüm. Bugüne kadar topluluk siteleri ve dergilerde yayınladığım makalelerin, verdiğim seminer, webiner ve eğitimlerin, bana mail yoluyla ulaşan yüzlerce insana yardımcı olarak yapmış olduğum gönüllü bilgi paylaşımımın Microsoft tarafından böyle güzel bir ünvanla ödüllendirilmesi gerçekten gurur verici bir olay. Bana her zaman yol gösteren, yardımcı olan ve bu ödülde payları olduğunu düşündüğüm onlarca kişiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

ASP.NET kategorisinde MVP olmam, yakın zaman diliminde önemli paylaşımlara aynı hızla devam etmem gerektiğini gösteriyor. Zira ASP.NET MVC, Dynamic Data, AJAX, ASP.NET 4.0 gibi konularda Türkçe blog postları, makaleler, seminerler ve webinerler hazırlamak bu yeni teknolojilerin insanlara ulaşması için önemli olacaktır. Umarım omzuma atılan bu büyük yükü başarıyla taşır, bilgi paylaşımı yolunda daha fazla insana, daha başarılı bir şekilde ulaşabilirim.

MVP profil sayfama bu linkten ulaşabilirsiniz.

Microsoft MVP Ödülü” hakkında 10 yorum

 1. TEBRIKLER Ugur. Birazcik gec kaldi ama cok guzel oldu. Tekrardan emeklerin icin sonsuz tesekkurler. Sizin gibi arkadaslara genc kardeslerimizin cok ihtiyaci var. Yeni seminerlerde gorusmek uzere :)

 2. Uğur Hocam ,
  Hayırlı ve isminiz gibi uğurlu olsun MVP lik ünvanınız.Hersene bugun bir blog girdisi bekliyoruz artık,MVP liğinizin yenilendiğine dair.

  Tekrar Tebrikler.

 3. Tebrikler ve güzel paylaşımlarnız için teşekkürler;)
  "ASP.NET kategorisinde MVP olmam, yakın zaman diliminde önemli paylaşımlara aynı hızla devam etmem gerektiğini gösteriyor." Bu konuda size katılıyorum ayrıca MVC paylaşımlarına hız verirseniz bizi sevindirirsiniz 😉

 4. Tebrik ederim. Hayırlı olsun.
  Değerli katkılarınızın devamını dilerim Hocam .
  Saygılarımla.

 5. Ben sizi zaten MVP biliyordum hocam şaşırdım yeni olmanıza. Bu zamana kadar nasıl yapmamışlar hayret valla. Hayırlı olsun hocam, süpersiniz :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir