Skip to main content

18 Ekim 2014 Cumartesi – Yazılım Teknolojileri Seminerleri

Çoğunuzun bildiği üzere her yıl Mart ayı civarında geleneksel hale gelen seminerlerimizi yapmaktayız, bu yıl içerisinde de 8. Geleneksel Nedirtv seminerini yapmıştık. Bu etkinliğin yanına artık sonbahar aylarında da bir etkinlik eklemek ve bu etkinliği de geleneksel hale getirmek istiyoruz(tabii sizlerden talep geldiği sürece). İlk adımı 18 Ekim 2014 Cumartesi günü atacağız bir aksilik olmazsa.

Evet, sözü çok uzatmaya gerek yok, etkinlik programını soldaki -kendi ellerimle hazırladığım- afişe tıklayarak detaylı şekilde görebilirsiniz. Arda Çetinkaya, Burak Selim Şenyurt, Ercan Bozkurt, Muhammed Cuma Tahiroğlu ve Nezih Tınas gibi deneyimli ve çok değerli konuşmacıların konuk olacağı ve sunumlarıyla renk katacağı bu güzel etkinlik gününde sizleri de İstanbul Şehir Üniversitesi‘nde ağırlamak isteriz.

Etkinliğe kayıt olmak için bu linke tıklayıp açılan sayfadaki Kayıt Ol butonundan kayıt işleminizi yapabilirsiniz. Seminerlerin ücretsiz olduğunu, seminer boyunca sponsorlarımızın sizlere ulaştırmak için bize ilettiği hediyelerden dağıtacağımızı söylememize gerek yok sanırım. Laf aramızda bu etkinlikte öncekilere göre daha fazla hediyemiz olacak. Gün boyu çay ve kahve ikramı da olacak.

Etkinliği yazılımcı arkadaşlarınıza duyurmanızı, sosyal medya hesaplarınızdan ve/veya bloglarınızdan da paylaşarak etkinliğe destek olmanızı bekliyoruz.

18 Ekim 2014 Cumartesi – Yazılım Teknolojileri Seminerleri” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir